Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Svářeči - B R U K O V , spol. s r.o.

Požadovaná profese Svářeči
Pracovní poměr od 1.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 17300Kč do 26000Kč / měsíc
Poznámka SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce: B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská č.p. 168, 503 03 Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování ocelových kontejnerů metodou CO2
- Požadavky: platný svářečský průkaz výhodou (není podmínkou)
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu kontaktujte: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069 (volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: pourova@brukov.cz
Referenční číslo 14543340757
Pracoviště B R U K O V spol. s r.o.
Smiřice (okres Hradec Králové)
Cukrovarská 168
Firma B R U K O V , spol. s r.o.
Kontaktní osoba Ing. Aneta Pourová
tel.: +420 720 960 069
pourova@brukov.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové