Nabídka již není aktuální

Požadovaná profese Svářeči
Pracovní poměr od 18.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 18000Kčdo 26000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň
- Svařování metodou TIG
- Výroba produktů v požadované kvalitě a kvantitě
Požadujeme
- Vyučen ve strojírenském oboru
- Základní svářečský kurz TIG
- Znalost výkresové dokumentace
- Znalost používání základních měřidel
- Manuální zručnost, přesnost, preciznost a spolehlivost
- Časová flexibilita, ochota učit se novým technologickým a výrobním postupům
- 3směnný provoz
Nabízíme
Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu zastávané pozici, vánoční a letní prémie, závodní stravování/zaměstnanec hradí 26,- Kč, penzijní připojištění, věrnostní odměna, pitný režim, kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem, ostatní benefity dle Kolektivní smlouvy, odborné vzdělávání
Referenční číslo 12903920768
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko
/* Not affection functionality */