Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Požadovaná profese Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr od 01.01.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 12200Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Kladská č.p. 292/43, 500 03 Hradec Králové 3

ŠIČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2018
- Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů
- Požadujeme: základní vzdělání, praxe v šití nebo vyučení v oboru vítáno
- Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně od 8:00 do 14:00 hod. na adrese provozovny. Kontaktní osoby: Daniel Odl, Jan Polák, tel.: 491 409 216, 495 407 602 , e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz
Referenční číslo 13468490741
Pracoviště Sněžka , výrobní družstvo Náchod - provozovna Hradec Králové
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Kladská 292/43
Firma Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Kontaktní osoba Daniel Odl
tel.: +420 491 409 216
e-mail.: daniel.odl@snezka-na.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */