Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - ECOTEX s.r.o.

Požadovaná profese Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - dotované stravování, zaměstnanecké benefity
Mzdové rozpětí od 21000Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU:ECOTEX s.r.o. - pracoviště Vysoké Mýto, Dráby č.p. 785, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- šití filtračních elementů
- práce při výrobě, balení a logistika filtračních elementů
- udržování technického stavu výrobních zařízení
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost
- výhodou - vyučení v oboru šička, švadlena, krejčová nebo praxe v šití
- spolehlivost a loajalita
- dvousměnný provoz (odpolední 1 x za tři týdny)
NABÍZÍME:
- stabilní mzdu + odměna za přítomnost/měs. + výkonnostní odměna/měs.
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
KONTAKT: Hrdinová Zdeňka, tel. (8.00 - 15.30 hod.), nebo e-mail
Referenční číslo 12009310720
Pracoviště ECOTEX s.r.o.
Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Litomyšlské Předměstí
Dráby 785
Firma ECOTEX s.r.o.
Kontaktní osoba Zdeňka Hrdinová
tel.: +420 465 461 612,775 878 337
e-mail.: hrdinova@ecotex.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */