Strojní inženýři technologové, normovači - BOKI Industries a.s.

Požadovaná profese Strojní inženýři technologové, normovači
Pracovní poměr od 4.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 40000Kč do 45000Kč / měsíc
Poznámka Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného inženýra nebo středoškoláka v oblasti managementu kvality. Jedná se o jednu z klíčových pozic ve firmě na úrovni středního managementu. Budete mít šanci aktivně řídit a rozvíjet systém řízení kvality ve společnosti, podílet se na zavádění nových výrob a stanete se důležitým článkem v rozvoji zákaznických vztahů.
Popis pracovní pozice: spoluzodpovědnost za systém řízení jakosti (QMS), personálně i metodicky řídí tým interních auditorů, příprava a koordinace zákaznických a certifikačních auditů, odpovídá za tvorbu, implementaci a dodržování preventivních a nápravných opatření, účastní se projektového řízení (vedoucí nebo člen projektových týmů)
Co od Vás očekáváme: VŠ/SŠ nejlépe strojního zaměření, praxe v oblasti strojírenství výhodou, znalost nástrojů kvality, ISO-TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001, svařovací certifikát IWE nebo IWT výhodou, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka výhodou, zkušenost s vedením lidí, aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení, týmového ducha, komunikativnost a asertivitu, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, pokročilou znalost MS Office, znalost AJ (pokročilá) a NJ výhodou.
Nabízíme: profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se české firmě, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity.
V případě zájmu se hlaste telefonicky Po-Pá od 8:00-18:00 nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou
Referenční číslo 14696720746
Pracoviště BOKI Industries a.s. P
Zruč nad Sázavou (okres Kutná Hora)
Okružní 600
Firma BOKI Industries a.s.
Kontaktní osoba Renata Chroustová, Kontaktní osoba
tel.: +420 734 390 266
renata.chroustova@bokigroup.eu
Úřad práce Kutná Hora
Nabídky brigád Kutná Hora Nabídky práce Kutná Hora