Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Strojírenští technici technologové, normovači - NET - KOVO s.r.o.

Požadovaná profese Strojírenští technici technologové, normovači
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - firemní benefity, seberealizace
  • Ubytování
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned, na dobu neurčitou. Vzdělání ve strojírenském oboru.

Náplň práce:
- předprojektová příprava výroby
- dohled nad prototypovou a sériovou výrobou
- optimalizace technologických postupů
- vedení technické dokumentace

Požadavky:
- 3 roky praxe v oblasti výroby nástrojů
- znalost technologie tváření nejlépe objemového
- lexibilita
- zodpovědnost
- samostatnost
- znalost práce na PC
- ŘP B
- AJ/NJ výhodou
- znalost práce s CAD
Pracovní doba: PO-PÁ 6-14:30 hod.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, trvalý pracovní poměr, možnost seberealizace, firemní benefity, možnost ubytování. Kontakt: zasílejte životopis na uvedený e- mail nebo telefonicky na uvedeném tel. čísle.
Referenční číslo 8039610746
Pracoviště NET - KOVO s.r.o.
Staré Město (okres Šumperk)
Nádražní 309
Firma NET - KOVO s.r.o.
Kontaktní osoba Jana Chytková, pro kontakt
tel.: +420 583 239 340
chytkova@net-kovo.cz
Úřad práce Šumperk
Nabídky brigád Šumperk Nabídky práce Šumperk