Strojírenští technici technologové, normovači - Mektec CZ s.r.o.

Požadovaná profese Strojírenští technici technologové, normovači
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru - možno i absolvent, znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni podmínkou, dobrá znalost práce na PC (MS-Office), znalosti optimalizace a implementace procesů (Kaizen)
Náplň práce: analýzy pracovních postupů v SAP, vytváření linkových pracovních postupů pro nelinkové postupy, vytváření Standatworků, ověřování výrobních časů, operativní řešení problémů vedoucí k efektivní a optimalizované výrobě, spolupráce s QS, PT
zapojení do Kaizen aktivit + podpora Monozukuri
Nabízíme: uplatnění a seberealizaci v nadnárodní firmě s denním využitím cizích jazyků, dobrou dostupnost, parkoviště v areálu firmy, pružnou pracovní dobu, týden dovolené nad rámec ZP, dotované stravování v areálu firmy, osobní ohodnocení na základě stanovených cílů, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, jazykové kurzy, pitný režim
Nástup možný ihned.
Referenční číslo 13546860727
Pracoviště Mektec CZ s.r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 4
Rudolfovská tř. 204
Firma Mektec CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Daniela Maiová
tel.: +420 383 136 412,604 547 874
e-mail.: daniela.maiova@mektec.de
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice

/* Not affection functionality */