Nabídka již není aktuální

Strojírenští technici technologové, normovači - Aluprogress a.s.

Požadovaná profese Strojírenští technici technologové, normovači
Pracovní poměr od 14.05.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka POŽADAVKY: středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, praxe ve slévárenství výhodou, praxe ve vedení lidí výhodou, ŘP skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba, optimalizace a standardizace technologie výrobních procesů, příprava technické dokumentace
MZDA: od 30.000,- Kč (pouze orientační, bude předmětem jednání)
KONTAKT: Káchová Pavlína Bc., tel.: 737230739, e-mail: p.kachova@aluprogress.com
Referenční číslo 13246680744
Úřad práce Strakonice
Nabídky práce Strakonice Nabídky brigád Strakonice
OK
/* Not affection functionality */