Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Požadovaná profese Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 30.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: ÚSO/VŠ strojní technické, AJ/NJ výhodou, praxe v oboru 5 let, základní znalost práce na PC, ŘP "B", základy konstrukce a technologie JUS, zásady konstruování ve 3D NX, technické znalosti, schopnost rozhodování, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, tručnost, flexibilita, samostatnost
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních, prácí se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky vč. odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Bevefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúroční půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování
Pracovní náplň: konstrukce a vývoj jednoúčelových strojů, jednání se zákazníky, práce v týmu, zpracování technické dokumentace
Nástup dle dohody, zkušební doba 3 měsíce. Mzda: 20 000,- Kč (SŠ), 25 000,- Kč (VŠ).
Referenční číslo 8342320780
Pracoviště MOTOR JIKOV Fostron a.s.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 3
Kněžskodvorská 2277 /26
Firma MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kontaktní osoba Marie Petráňová
tel.: +420 389 016 315,602 165 871
mpetranova@mjgroup.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice