Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - ILD cz. s.r.o.

Požadovaná profese Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:
technické nebo strojírenské zaměření.
Náplň práce:
konstrukční návrhy výrobků, příprava výrobní dokumentace, konstrukční činnosti v Inventoru / Autocadu - výhodou.
Nabízíme:
stravenky
Referenční číslo 14544940772
Pracoviště ILD cz s.r.o. [596]
Kladno (okres Kladno)
Železárenská 74
Firma ILD cz. s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Veronika Juránková
jurankova@ild.cz
Úřad práce Kladno
Nabídky brigád Kladno Nabídky práce Kladno