Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - maxmechanik s.r.o.

Požadovaná profese Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Zaměstnavatel požaduje: samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zkušenosti s obráběním kovů, čtení technické dokumentace.
Náplň práce: seřizování CNC strojů, měření, výroba dílců podle technické dokumentace.
Nabízíme: dobré platové podmínky, měsíční prémie dle výkonu, stravenky, možnost profesního růstu.
ov.5.11.18

Referenční číslo 7733480783
Pracoviště maxmechanik s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
Dopravní 2831
Firma maxmechanik s.r.o.
Kontaktní osoba Pavel Vrbka
tel.: +420 571 115 611
pavel.vrbka@maxmechanik.eu
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín