Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - KAVALIERGLASS, a.s.

Požadovaná profese Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 22000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: průběžná kontrola a údržba strojních zařízení (linek),nastavování parametrů hodnot pro výrobní proces,zajištění opravy a seřizování strojů,evidence provozu strojních zařízení
tvorba běžných návodů k používání svěřených zařízení,komunikace týkající se využití strojních zařízení,předávání podnětů k lepší využitelnosti strojů (linek)
Požadujeme: vyučení v technickém oboru,dobrý zdravotní stav,ochotu pracovat v nepřetržitém směnovém provozu
Nabízíme: Práci ve stabilní a prosperující české společnosti s významným postavením na světovém trhu, tedy v mnohém ohledu perspektivní dlouhodobé zaměstnání. Profesionální přístup a odborné zaškolení v době adaptace. Odpovídající mzdové ohodnocení
Motivační odměny závislé na výkonu zaměstnance i odměny závislé na výsledcích celé společnosti.Možnosti dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené. Práci na směny a s ní spojené nadstandardní příplatky. Stravování v areálu závodu s nízkou cenou obědů. Další zaměstnanecké benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned, pracoviště Sázava
Referenční číslo 14721630734
Pracoviště KAVALIERGLASS, a.s. - pracoviště Sázava
Sázava (okres Benešov)
Sklářská 359
Firma KAVALIERGLASS, a.s.
Kontaktní osoba Bc. Ladislava Bečanová
tel.: +420 327 550 270,737 240 092
kariera@kavalier.cz
Úřad práce Benešov
Nabídky brigád Benešov Nabídky práce Benešov