Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - Step TRUTNOV a.s.

Požadovaná profese Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Pracovní poměr od 3.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka MANAŽER JAKOSTI
Náplň práce:
- vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků
- TPV zakázky
- zpracování a kontrola technické dokumentace
- spolupráce s výrobou
- analýza efektivity výroby a provozu
- spolupráce při řešení neshod a jakostních problémů při výrobě
- řešení reklamací
- tvorba technických pokynů
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ strojírenského /technického/ zaměření
- znalost technologie a materiálů, všeobecný technický rozhled
- práce na PC (MS Office)
- zodpovědný přístup k práci, samostatnost, důslednost
- výhodou /není podmínkou/ - praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování, znalost Inventor a CAD, anglický jazyk
Nabízíme:
- uplatnění v české firmě, působící na českém trhu přes 30 let
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dodatkové dovolené, příplatky za práce o sobotách a nedělích a svátcích, možnost vzdělávání a karierního růstu, zvláštní roční výplata/odměna)
- školení a další vzdělávání
- nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.45 hodin.

Referenční číslo 16300580729
Úřad práce Trutnov
Nabídky brigád Trutnov Nabídky práce Trutnov