Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Strojírenští kovodělníci - A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Požadovaná profese Strojírenští kovodělníci
Pracovní poměr od 19.2.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Jiné výhody - jazykové kurzy, sportovní a společenské akce
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka Advanced Technology Group je technologicky vyspělá,česká strojírenská firma působící 25 let v oboru speciálních procesů. Jedním z hl. produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, defektoskopické služby a průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízí ATG kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz

NÁPLŇ PRÁCE
- Příjem hutního materiálu ze skladu
- Manipulace s daným materiálem
- Dělení hutního materiálu a jeho příprava ke svařování (práce na pile,…) podle zadání mistra/výkresové dokumentace
- Evidence zpracovaného materiálu
- Ev. pomoc skladníka při přijetí a vykládce materiálu

POŽADUJEME
- Min. výuční list (strojní zaměření)
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
- Výborný zdravotní stav
- VZV výhodou

NABÍZÍME
- Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru
- Práce na plný úvazek (jednosměnný provoz)
- Příspěvek na důchodové připojištění
- Pravidelní sportovně-společenské akce
- Kvalitní pracovní zázemí

NÁSTUP
- Dle dohody
Referenční číslo 10861140732
Pracoviště A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o. (Toužimská)
Praha (okres Hlavní město Praha)
Letňany
Toužimská 771
Firma A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Kontaktní osoba Ing. Marie Netušilová
tel.: +420 273 037 611
atg@atg.cz,
Úřad práce ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu
Nabídky brigád ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu Nabídky práce ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu
Bohužel se nám nepodařilo získat kontakt na tuto společnost. Prosím, zkuste najít kontakt v popisu pracovní nabídky.