Stavební zámečníci - Roman Vojtaš

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Stavební zámečníci
Pracovní poměr od 1.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 16000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka - Místo výkonu práce: Družstevní č.p. 169, 504 01 Nový Bydžov + Královéhradecký kraj

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE, případně SVÁŘEČ/-KA či OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: výroba lehkých ocelových konstrukcí, vrat, bran, plotů na dílně, vrtání, řezání na strojích, svařování, nátěry konstrukcí, převoz do zinkovny, lakovny a montáž na zakázkách stavebních firem i soukromých osob.
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, řidičské oprávnění výhodou
- Nabízíme: mzdu dle praxe a kvality odvedené práce, prémie při plnění zakázek; práci v rozšiřující se malé firmě s perspektivní budoucností; dovoz obědů; zaučení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Vojtašová Jitka, tel.: 730 158 211, e-mail: romanvojtas@seznam.cz
Referenční číslo 10816860717
Pracoviště Roman Vojtaš
Nový Bydžov (okres Hradec Králové)
Družstevní 169
Firma Roman Vojtaš
Kontaktní osoba Jitka Vojtašová
tel.: +420 730 158 211
romanvojtas@seznam.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové