Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Stavební zámečníci - Roman Vojtaš

Požadovaná profese Stavební zámečníci
Pracovní poměr od 1.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 16000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka - Místo výkonu práce: Družstevní č.p. 169, 504 01 Nový Bydžov + Královéhradecký kraj

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE, případně SVÁŘEČ/-KA či OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: výroba lehkých ocelových konstrukcí, vrat, bran, plotů na dílně, vrtání, řezání na strojích, svařování, nátěry konstrukcí, převoz do zinkovny, lakovny a montáž na zakázkách stavebních firem i soukromých osob.
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, řidičské oprávnění výhodou
- Nabízíme: mzdu dle praxe a kvality odvedené práce, prémie při plnění zakázek; práci v rozšiřující se malé firmě s perspektivní budoucností; dovoz obědů; zaučení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Vojtašová Jitka, tel.: 730 158 211, e-mail: romanvojtas@seznam.cz
Referenční číslo 10816860717
Pracoviště Roman Vojtaš
Nový Bydžov (okres Hradec Králové)
Družstevní 169
Firma Roman Vojtaš
Kontaktní osoba Jitka Vojtašová
tel.: +420 730 158 211
romanvojtas@seznam.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové