Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Stavební údržbáři budov - Galerie Dvořák, a.s.

Požadovaná profese Stavební údržbáři budov
Pracovní poměr od 3.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru nebo výuční list (nejlépe v oboru elektrikář, instalatér nebo zedník), zkušenosti na obdobných pozicích výhodou, očekáváme manuální zručnost, pracovitost, slušnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost,
Vhodné i pro absolventy
Náplň práce: zajišťovat a udržovat chod obchodního domu po jeho technické stránce a vykonávat s tím přímo související činnosti
Nástupní mzda: 23.000 Kč hrubého
Nabízíme: pravidelnou pracovní dobu, volné víkendy a státní svátky; služební telefon
V případě zájmu zašlete svůj životopis uvedenou emailovou adresu.
Referenční číslo 17001840774
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice