Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Stavební technici - PIEDRA UNO a.s.

Požadovaná profese Stavební technici
Pracovní poměr od 15.4.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 30000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka Firma PIEDRA přijme na prodejnu v Praze 9 technika pro sortiment kamenných koberců a přírodních okrasných kamenů. Náplní práce je komunikace se zákazníkem, vyřizování poptávek, tvoření cenových nabídek, technické poradenství, zaměřování u klienta, apod. Požadujeme komunikativní a příjemné vystupování. Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Termín nástupu možno ihned, po dohodě nejpozději duben/květen.

Co vás čeká

Práce s klientem při řešení technických dotazů, práce s PC, tvoření cenových nabídek, technické poradenství, vyřizování tel. dotazů, zaměřování u klienta v místě realizace. Práce je různorodá a zajímavá.

Výhodou bude, pokud budete umět

Oceňujeme slušné chování a dobře odvedenou práci, kterou dokážeme mimořádně finančně odměnit. Výhodou praxe v oboru stavebnictví.

Co vám můžeme nabídnout

Moderní a kvalitní zázemí pro práci, stravenky, Multisport karta, dobrá parta lidí, zaměstnanecké slevy, nejznámější a uznávaná firma ve svém oboru.
Referenční číslo 16039900795
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9