Stavební technici projektanti, konstruktéři - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC - autocad (Výhodou)
Jazyky
  • Němčina - 1 (Pasivní)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 25 dní
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 26000Kč do 28000Kč / měsíc
Poznámka Přední výrobce železobetonových prefabrikátů hledá projektanty, konstruktéry do úseku projekce železobetonových konstrukcí.
Náplň práce: zpracování výrobní dílenské dokumentace - výkresy tvaru a výztuže
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru, znalost práce na PC
Nabízíme: profesní růst v perspektivní práci v dynamické firmě
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy - Dolní Bučice
Referenční číslo 10063060719
Pracoviště GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Vrdy (okres Kutná Hora)
Dolní Bučice
Chrudimská 42
Firma GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Kontaktní osoba Simona Procházková, personalistka
tel.: +420 770 174 755
marek.calik@golbeck.cz
Úřad práce Kutná Hora
Nabídky brigád Kutná Hora Nabídky práce Kutná Hora