Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Stavební technici projektanti, konstruktéři - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Požadovaná profese Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC - autocad (Výhodou)
Jazyky
  • Němčina - 1 (Pasivní)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 25 dní
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 26000Kč do 28000Kč / měsíc
Poznámka Přední výrobce železobetonových prefabrikátů hledá projektanty, konstruktéry do úseku projekce železobetonových konstrukcí.
Náplň práce: zpracování výrobní dílenské dokumentace - výkresy tvaru a výztuže
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru, znalost práce na PC
Nabízíme: profesní růst v perspektivní práci v dynamické firmě
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy - Dolní Bučice
Referenční číslo 10063060719
Pracoviště GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Vrdy (okres Kutná Hora)
Dolní Bučice
Chrudimská 42
Firma GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Kontaktní osoba Simona Procházková, personalistka
tel.: +420 770 174 755
marek.calik@golbeck.cz
Úřad práce Kutná Hora
Nabídky brigád Kutná Hora Nabídky práce Kutná Hora