Stavební technici projektanti, konstruktéři - TRASER CZ s.r.o.

Požadovaná profese Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - Pasivní (základy)
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 27000Kčdo 36000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Jiráskova č.p. 154, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Pracovní náplň: projektování stabilních hasicích zařízení, provádění hydraulických výpočtů
Požadavky: VŠ stavební/strojní, zodpovědnost, rozhodnost, schopnost týmové práce, chuť učit se novým věcem, ŘP skupiny B, základy AJ
Nabízíme: úplné zaškolení, rozmanitou práci, účastnit se realizace navrženého systému, dobré finanční ohodnocení, občasná práce z domova, výborný kolektiv, práci na největších projektech v ČR a SR, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
Písemné žádosti se strukturovaným životopisem a názvem pozice, na kterou se hlásíte, prosím zasílejte na adresu frankova@traser.eu
Referenční číslo 13448960761
Pracoviště TRASER CZ s.r.o. - provozovna Vysoké Mýto
Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Litomyšlské Předměstí
Jiráskova 154
Firma TRASER CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Dominika Fraňková
e-mail.: frankova@traser.eu
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */