Stavební technici projektanti, konstruktéři - TPO Group, a.s.

Požadovaná profese Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Ostrava
Kontakt na e-mail: kristyna.svejnohova@technoprojekt.cz

Náplň práce:
"Projednávání projektové dokumentace s dotčenými orgány, účastníky řízení, zajištění stanovisek a rozhodnutí
"Příprava a podávání žádostí o vydání rozhodnutí, souhlasu či jiných úkonů správních orgánů, aktivní sledování a kontrola příslušných správních řízení
"Zajištění kolaudace, zkušebního provozu, či jiného povolení užívání vůči příslušnému úřadu, kompletace potřebných dokladů a dokumentace
"Navrhuje efektivní a ekonomický průběh projektu ve vztahu k vlastnímu umístění a povolení stavby
"Účastní se kontrolních dnů projektů
"Odborně posuzuje dodané podklady ke zpracování zakázky
"Spolupracuje při tvorbě nabídky

Požadujeme:
"Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
"Praxe v oboru min. 5 let
"Výbornou znalost MS Office
"Znalost práce v AutoCadu a MS Project výhodou
"Samostatnost a spolehlivost
"Aktivní a angažovaný přístup
"Schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:
"Práci na zajímavých projektech ve společnosti s dlouholetou tradicí
"Pružnou pracovní dobu
"Stravenky
"Multisport
"Příspěvek na penzijní připojištění
"22 dní dovolené
"Možnost odborného růstu a vzdělání

Mzda cca 30 000 Kč + příplatky dle odbornosti.
Referenční číslo 13544910736
Pracoviště TPO Group, a.s.
Ostrava (okres Ostrava-město)
Moravská Ostrava
Havlíčkovo nábřeží 2728/38
Firma TPO Group, a.s.
Kontaktní osoba Kristýna Švejnohová
tel.: +420 606 666 547,597 464 222
e-mail.: kristyna.svejnohova@technoprojekt.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky práce Ostrava Nabídky brigád Ostrava

/* Not affection functionality */