Stavební technici projektanti, konstruktéři - Project A plus, s.r.o.

Požadovaná profese Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 19.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Neurčeno
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Vedení projektového týmu kolegů a externích dodavatelů
Projektování stavebních částí, inženýrské činnosti
Samostatná práce na projektech
Kooperace s kolegy všech profesních a administrativních částí projektu
Komunikace se zákazníky
Práce na zakázkách v terénu

Požadavky:
Znalost kreslícího programu ACAD, Nemetschek, znalost MS Office, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost a odpovědnost, loajalita.
Řidič skupiny B.

Nabízíme zaměstnanecké výhody, stravenky, firemní oblečení, finanční bonusy, podpora sportu

stravenky

kontakt: e-mailem
Referenční číslo 11665710724
Pracoviště Project A plus, s.r.o.
Turnov (okres Semily)
Husova 591
Firma Project A plus, s.r.o.
Kontaktní osoba Klusová
tel.: +420 734 232 900
e-mail.: info@projectaplus.cz
Úřad práce Semily
Nabídky práce Semily Nabídky brigád Semily

/* Not affection functionality */