Stavební technici projektanti, konstruktéři - JURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o.

Požadovaná profese Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka VHODNÉ PRO ABSOLVENTY. V případě zájmu nám zasílejte motivační dopis včetně strukturovaného profesního životopisu na email: kancelar@akondrysek.cz.
Prostějovská investiční developerská společnost hledá kolegu na pozici projektant/ka pozemních staveb (vhodné i pro absolventy)
Náplň práce:
- zpracování všech stupňů projektové dokumentace staveb v profesi pozemní stavby,
- projednávání dokumentace s investory a příslušnými orgány a organizacemi,
Očekáváme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby,
- znalost práce v programu AutoCAD, CADKON a REVIT
- praxe projektování v oboru výhodou,
- samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a zájem učit se nové věci,
- komunikativnost a dobré vystupování,
- dlouhodobou spolupráci
- řidičské oprávnění skupiny "B"
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti,
- účast na zajímavých projektech různorodého rozsahu,
- podpora profesního rozvoje a vzdělávání,
- pružná pracovní doba,
- služební mobilní telefon,
- odpovídající finanční hodnocení,
- firemní benefity ve volitelném systému.
- práci v kanceláři v Prostějově i terénu při projektové přípravě
- vzdělávací kurzy a školení
- firemní akce
Referenční číslo 13402850744
Pracoviště JURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o..
Prostějov (okres Prostějov)
Palackého 150/8
Firma JURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o.
Kontaktní osoba Roman Ondrýsek
tel.: +420 731 155 900
e-mail.: kancelar@akondrysek.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */