Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - Oldřich Řezáč

Požadovaná profese Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 80.5Kč / hod.
Poznámka Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Řezáč tel.: 606 726 167 nebo zašlete životopis na e-mail rezac.gram@centrum.cz.
Požadavky: vyučení v oboru zámečník nebo příbuzných oborech (klempíř, zedník, frézař, tesař, dlaždič, elektrikář vyhl. 50/78) velkou výhodou, není však podmínkou - zaučíme. Vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B výhodou, aktivní přístup k práci, svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce: montáž nosných konstrukcí a kabelových nosičů. Práce na 7-10 denní turnusy. Nabízíme: výjezdy z Kroměříže, úhrada cestovného, ubytování, nákladů na nářadí, atd. Pracoviště: celá ČR dle zakázek s výjezdy z Kroměříže.
Referenční číslo 13324500740
Pracoviště Oldřich Řezáč
Vitčice (okres Prostějov)
104
Firma Oldřich Řezáč
Kontaktní osoba Oldřich Řezáč
tel.: +420 606 726 167
e-mail.: rezac.gram@centrum.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */