Stavební klempíři - Contica STAV s.r.o.

Požadovaná profese Stavební klempíři
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 22000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka KLEMPÍŘI STAVEBNÍ
Místo výkonu: okres Vsetín
Požadujeme: zkušenosti v oboru min. 3 roky, řidičský průkaz B, spolehlivost, serióznost, pracovitost
Náplň práce: montáž střešních konstrukcí (klempířské, pokrývačské práce) na stavbách a rekonstrukcích
Nabízíme: příspěvky na stravování, příspěvky na pojištění
První kontakt: telefonicky na čísle: 733 236 699
ov.7.11.17
Referenční číslo 11999090703
Pracoviště Contica STAV s.r.o. 01
Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
Meziříčská 100
Firma Contica STAV s.r.o.
Kontaktní osoba Lukáš Baratka
tel.: +420 733 236 699
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín
/* Not affection functionality */