Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Stavební inženýři - Valbek, spol. s r.o.

Požadovaná profese Stavební inženýři
Pracovní poměr od 17.4.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 28000Kč do 32000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE
- projektování dopravních staveb - silnice
- pozice zodpovědného projektanta (projektantky), hlavní inženýr (inženýrka) projektu
NABÍZÍME
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavou práci při řešení významných dopravních staveb
- možnost profesního růstu a rozvoje
- vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
- finanční ohodnocení dle znalostí, zkušeností a výsledků uchazeče
- zaměstnanecké výhody a bonusy
- prostor pro vlastní iniciativu
POŽADUJEME
- VŠ vzdělání v oboru dopravních staveb
- min. 5 let praxe v oboru
- schopnost samostatné projekční práce, po zapracování samostatné vedení projektů
- projektování v CAD systémech
- znalost AJ, NJ výhodou
- ŘP kat. B výhodou
Nástup
- dle dohody
Lokalita
- Liberec, Vaňurova 505/17
Plat
- 28 000 - 32 000,- Kč
V případě, že naši nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV e-mailem
Referenční číslo 9232590757
Pracoviště Valbek, spol. s r.o.-001
Liberec (okres Liberec)
Liberec III-Jeřáb
Vaňurova 505 /17
Firma Valbek, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Kateřina Jiroušová, MBA
tel.: +420 487 070 467
katerina.jirousova@valbek.eu
Úřad práce Liberec
Nabídky brigád Liberec Nabídky práce Liberec