Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Stavební a provozní elektrikáři - TEDOM a.s.

Požadovaná profese Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
Mzdové rozpětí od 125Kč do 135Kč / hod.
Poznámka Náplň práce:
* propojování elektrických částí kogeneračních jednotek dle výrobní dokumentace
Požadujeme:
* výuční list v oboru elektro
* osvědčení – Vyhláška 50/1978 Sb. min § 5
* schopnost pracovat podle výkresové a technologické dokumentace
* zodpovědný přístup k práci a ochotu se vzdělávat
* manuální zručnost, pečlivost
* flexibilita
Nabízíme:
* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)
Referenční číslo 14693800755
Pracoviště TEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160
Střítež (okres Třebíč)
Hrotovická-Průmyslová Zóna 160
Firma TEDOM a.s.
Kontaktní osoba Zdeňka Malá
tel.: +420 953 311 003
zdenka.mala@tedom.com
Úřad práce Třebíč
Nabídky brigád Třebíč Nabídky práce Třebíč