Správci webu - Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

Požadovaná profese Správci webu
Pracovní poměr od 17.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 15000Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka POŽADUJEME: znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, výborná znalost češtiny, časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost, znalost instalatérského sortimentu výhodou;

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky e-shopu, vyřizování objednávek, zjišťování dostupnosti zboží, zajištění expedice zboží, editace produktů (popisky, fotky, ceny, kategorie atd.), kontrola cen konkurence ;

NABÍZÍME: práce na HPP, zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu;

Referenční číslo 13452980732
Pracoviště Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o. - Kostelní Lhota
Kostelní Lhota (okres Nymburk)
44
Firma Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Šátková
tel.: +420 733 120 325
e-mail.: info@satekmm.cz
Úřad práce Nymburk
Nabídky práce Nymburk Nabídky brigád Nymburk

/* Not affection functionality */