Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů - Krajská zdravotní, a.s.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Ruština - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: příprava studijních materiálů pro lékaře (cizince). Zpracování rešerší pro lékařskou knihovnu.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, znalost AJ, RJ.
Nabízíme: platové podmínky 20 000,- Kč., dovolenou navíc, podnikové stravování.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo na e-mail.

Referenční číslo 14698100765
Pracoviště Krajská zdravotní, a.s.
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Severní Terasa
Sociální péče 3316 /12a
Firma Krajská zdravotní, a.s.
Kontaktní osoba Renata Lukešová
tel.: +420 477 117 969
renata.lukesova@kzcr.eu
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky brigád Ústí nad Labem Nabídky práce Ústí nad Labem