Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech - Hisense Czech s.r.o.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bakalářské
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Zaměstnavatel požaduje detailní teoretické znalosti v oblasti technologie výroby a montáže produktů vyráběných mezinárodní skupinou společností HISENSE pro účely chodu výrobního závodu v České republice, vyžadována je proto předchozí zkušenost s prací v jakékoliv společnosti skupiny HISENSE. Vybraný uchazeč bude implementovat výše uvedené poznatky do výroby v České republice a bude poskytovat odborné konzultace dalším zaměstnancům podílejícím se na výrobě. Vybraný uchazeč se nebude bezprostředně podílet na výrobě, ale bude toliko vystupovat jako specialista (konzultant) pro zajištění kvality výroby dle standardů společnosti HISENSE (samotná výroba bude zajištěna jinými osobami s odpovídajícím vzděláním v České republice pod kontrolou odpovědného zástupce společnosti).

Zaměstnanec bude dále zajišťovat každodenní komunikaci s centrálou HISENSE v Čínské lidové republice (a to zejména s oddělením designu a vývoje) za účelem zajištění stejné kvality výroby a výrobků.

Zaměstnavatel tak zejména vyžaduje, kromě dobrých komunikačních a analytických schopností, i výbornou znalost čínského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (včetně dialektu provincie Čching-tao).
Referenční číslo 14964670733
Pracoviště Hisense Czech s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Skvrňany
U Nové Hospody 1164 /4
Firma Hisense Czech s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Filip Choutka
choutka@schaffer-partner.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň