Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech - Hisense Czech s.r.o.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech
Pracovní poměr od 11.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Zaměstnavatel požaduje detailní teoretické znalosti v oblasti technologie výroby a montáže produktů vyráběných mezinárodní skupinou společností HISENSE pro účely chodu výrobního závodu v České republice. Vybraný uchazeč bude implementovat výše uvedené poznatky do výroby v České republice a bude poskytovat odborné konzultace dalším zaměstnancům podílejícím se na výrobě. Vybraný uchazeč se nebude bezprostředně podílet na výrobě, ale bude toliko vystupovat jako specialista (konzultant) pro zajištění kvality výroby dle standardů společnosti HISENSE (samotná výroba bude zajištěna jinými osobami s odpovídajícím vzděláním v České republice pod kontrolou odpovědného zástupce společnosti).
Zaměstnanec bude dále zajišťovat každodenní komunikaci s centrálou HISENSE v Čínské lidové republice (a to zejména s oddělením designu a vývoje) za účelem zajištění stejné kvality výroby a výrobků.

Zaměstnavatel proto dále vyžaduje výbornou znalost čínského jazyka na úrovni rodilého mluvčí (včetně dialektu provincie Čching-tao).
Referenční číslo 10044970704
Pracoviště Hisense Czech s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Skvrňany
U Nové Hospody 1164 /4
Firma Hisense Czech s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Filip Choutka
choutka@schaffer-partner.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň