Nabídka již není aktuální

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - KABELOVNA KABEX a. s.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)
Pracovní poměr od 1.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Dovednosti
  • Práce s PC (MS Office)
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Ruština - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Jiné výhody - jazykové kurzy
  • Naturální výhody - občerstvení na pracovišti
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - celkem 25 dnů dovolené
  • Zvláštní prémie - odměna z realizovaných obchodů
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
o Péče o svěřené zákazníky a udržení dlouhodobých kvalitních vztahů, akvizice nových zákazníků
o Analýza trhu, příprava a uzavírání smluv a cenových jednání
o Zpracování zahraničních poptávek k výrobkům a ostatnímu příslušenství
o Zadávání interních zakázek do systému
o Řízení nabídkových, smluvních a objednávkových operací
o Zajišťování cenotvorby k výrobkům v souladu s firemní strategií
o Spolupráce na zajišťování certifikátů k dodávaným výrobkům pro zahraniční trhy

Požadujeme:
o VŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření
o Orientace v energetickém průmyslu
o Znalost práce na PC (MS Office)
o Znalost ruského jazyka na vysoké úrovni slovem i písmem
o Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni slovem i písmem
o Praxe na obdobné pozici či ve výrobní společností výhodou
o Ochota cestovat a odolnost vůči stresu

Nabízíme: 25 dnů dovolené, odměna z realizovaných obchodů, stravenky, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti
Nutný e-mailový kontakt.
Referenční číslo 14558070789
Úřad práce Domažlice
Nabídky brigád Domažlice Nabídky práce Domažlice