Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - APEX pro gaming a.s.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)
Pracovní poměr od 3.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 45000Kč / měsíc
Poznámka Náplň: - spolupráce se stávajícími přepravci, vyhledávání nových přepravců, vyjednávání cen a smluvních podmínek s přepravci
- vyjednávání s dodavateli materiálu na odd. nákupu
- optimalizace nákladů v rámci svěřeného oddělení
- předkládání návrhů na zefektivnění práce na svěřeném úseku
- motivace a vzdělávání svého týmu
- aktivní spolupráce s vedoucími ostatních oddělení
Požadavky:; SŠ/VŠ vzdělání; praxe v oboru vítána; znalost práce s PC (MS Office, MS Excel);
znalost AJ slovem i písmem podmínkou; spolehlivost, samostatnost; komunikativnost
Nabízíme:; zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; příspěvek na stravování; služební mobilní telefon a notebook; možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Referenční číslo 17001740767
Pracoviště APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice
Litvínovice (okres České Budějovice)
Pod Stromovkou 207
Firma APEX pro gaming a.s.
Kontaktní osoba Růžena Podskalská
tel.: +420 702 263 711
hr@apex-gaming.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice