Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - NVision Czech Republic a.s.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)
Pracovní poměr od 20.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 36000Kč do 42000Kč / měsíc
Poznámka Kont. os.: Šárka Procházková, tel.: 211 029 594, sprochazkova@nvisioncz.com

Nabízíme:
- Zaměstnání v telekomunikační firmě vyvíjecí síťová i bilingová řešení; pozice je do týmu vyvíjejícího SCP (Service Control Point) systém již používaný desítky milionů účastníků u operátora MTS
- Získání praktických zkušeností v oblasti testování pro telekomunikační operátory, poznání souvisejících postupů a nástrojů
- Práci se systémy HP Quality Centre, MS TFS, Oracle SQL, Oracle My SQL, Seagull a mnoho dalších
- Benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, služební notebook, služební SIMka, občasná možnost práce z domova)

Náplň práce:
- Integrační testování nových funkcí pro SCP
- Návrh a tvorba testovacích případů podle zadané dokumentace (případně včetně vytváření nových automatizovaných testů).
- Testování jednotlivých testovacích případů, identifikace vývojových chyb, jejich řešení ve spolupráci s vývojem a architekturou
- Manuální nebo automatizované ověřování nových i stávajících funkcí SCP systému (regresní testování)
- Vytváření podpůrné a testovací dokumentace

Požadováno:
- VŠ vzdělání v oboru telekomunikační techniky či příbuzných oborech (Ing.)
- Absolventy
- Ochota učit se nové věci
- Ochota hledat řešení správné implementace (komunikace s architekty a programátory)
- Analytické myšlení, pečlivost a systematičnost
- Znalost anglického jazyka na technické úrovni (schopnost pochopit anglicky psanou specifikaci)
- Znalost OS Windows, MS Office a běžných aplikací

Výhodou:
- Přehled v oboru vč. oblasti signalizačních protokolů
- Základní znalost Linuxu, SQL databází
- Základní znalost programovacích jazyků
- Znalost ruského jazyka

Zam. výhody:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, odpov. platové ohodnocení
Referenční číslo 14664100713
Pracoviště NVision Czech Republic a.s.
Praha (okres Hlavní město Praha)
Michle
Ohradní 1369 /8
Firma NVision Czech Republic a.s.
Kontaktní osoba Šárka Procházková
tel.: +420 211 029 594
sprochazkova@nvisioncz.com
Úřad práce Praha 4
Nabídky brigád Praha 4 Nabídky práce Praha 4