Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Specialisté v oblasti marketingu - WhiteCell CZ, s.r.o.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti marketingu
Pracovní poměr od 1.5.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 45000Kč / měsíc
Poznámka Kontakt: Rychnovská Michaela, tel.: 607 025 184, e-mail: michaela.rychnovska@whitecell.cz

Do naší společnosti hledáme aktivního a kreativního markeťáka, který se nebojí výzev, má vlastní nápady a je připraven věci dotahovat. Budete zodpovědni za kompletní marketingovou strategii a realizaci našich třech společností, kde to nebude lehká práce, ale dostanete obrovský prostor na vlastní nápady a seberealizaci. Budete zároveň pracovat v malém kolektivu mladých a snaživých lidí. Nejsme žádný korporát, kde je možné se schovat, na druhou stranu, Vaše práce bude vidět!

Co budete dělat:
Spolupráce na tvorbě marketingové strategie společnosti
Sledování aktuálních trendů trhu a cílené směřování marketingových aktivit
Příprava a realizace marketingových kampaní, včetně jejich vyhodnocení
Správa obsahu webových stránek, sociálních sítí, tvorba strategie on-line marketingu a on-line prodejních kanálů
Spolupráce na vizuální a obsahové tvorbě propagačních materiálů
Aktivní komunikace s mediálními a obchodními partnery
Shromažďování a analýza informací o výkonnosti kampaní k měření návratnosti investic
Vymýšlení změn a obsahu webových prezentací

Co požadujeme za zkušenosti a vlastnosti:
Rychlé přemýšlení, rozhodování, studnice nápadů
Umět si práci zkoordinovat a naplánovat, být samostatný
Cit pro grafiku a design
Velmi dobrou schopnost psaného textu
Kreativita, nápady, schopnost něco vymyslet, odprezentovat a dotáhnout do konce
Alespoň základní marketingovou praxi

Když budete umět navíc tak to bude bonus:
Orientace na on?line marketing, sociální sítě
Základní Znalost Google Analytics, Adwords, Sklik, ideálně i e-mailingových nástrojů
Základní přehled o IT světě a technologiích

A co u nás nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v pohodovém pracovním kolektivu
Prostor pro seberealizaci a osobnostní růst
Možnost nastavit vlastní marketingový plán a k tomu výkonnostní bonusy!
Pěkné kanceláře na metru C, zastávka autobusu, nákupní centrum, lékárna... vše do 100m od budovy.

Referenční číslo 16165710765
Pracoviště WhiteCell CZ, s.r.o.
Praha (okres Hlavní město Praha)
Prosek
Prosecká 851 /64
Firma WhiteCell CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba Michaela Rychnovská
tel.: +420 607 025 184
michaela.rychnovska@whitecell.cz
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9