Specialisté v oblasti logistiky - Qres Technologies organizační složka - Czech

Požadovaná profese Specialisté v oblasti logistiky
Pracovní poměr od 01.01.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Okružní č.p. 92, Hlušovice.

Náplň a popis práce:
- zpracovávání zákaznických objednávek (příjem, potvrzení, zadání do systému)
- tvorba cenových kalkulací
- vychystání zboží k odeslání zákazníkovy a následné objednání přepravy
- vytváření zákaznických faktur
- komunikace se zákazníky emailem a telefonicky
- týdenní/měsíční reportování a monitorování
- podpora a komunikace s obchodním ředitelem a ostatními odděleními
- plánování a objednávání přepravy (balíkové I nákladní), řešení celních záležitostí
- koordinace dodávek a komunikace s dopravci
- běžná administrativa

Požadavky na zaměstnance:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou - vysokoškolské vzdělání výhodou
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní komunikace se zákazníky a nadřízenými v angličtině)
- znalost práce na PC (Excel, Outlook, Word)
- komunikativnost a vynikající dovednosti v oblasti jednání s klienty, orientace na zákazníka
- schopnost pracovat v mezinárodním týmu
- zaměření se na detail a preciznost, schopnost práce pod stresem
- schopnost učit se novým věcem, flexibilita, logické myšlení
- pozitivní a proaktivní přístup

Co nabízíme:
- zajímavá práce v malé firmě s přátelským kolektivem
- pružný začátek a konec pracovní doby
- zaměstnání v dynamicky rozvíjející se mezinárodní společnosti
- stravenky

Neočekáváme, že kandidát bude mít ihned veškeré znalosti a dovednosti, které požadujeme. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme a způsob spolupráce může být individuálně nastaven, zejména v případě studentů. Určující jsou zejména schopnosti, nasazení a výsledky.

V případě zájmu zašlete Vaše CV a stručné představení ideálně v anglickém jazyce POUZE na recruitment@qrestech.com.
Referenční číslo 13543810756
Pracoviště Qres Technologies organizační složka - Czech
Hlušovice (okres Olomouc)
Okružní 92
Firma Qres Technologies organizační složka - Czech
Kontaktní osoba Robert Machalíček
tel.: +420 725 992 988
e-mail.: recruitment@qrestech.com, rmachalicek@qrestech.com
Úřad práce Olomouc
Nabídky práce Olomouc Nabídky brigád Olomouc

/* Not affection functionality */