Specialisté v oblasti dopravy - Silverton s.r.o.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti dopravy
Pracovní poměr od 01.08.2018 do 31.07.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Mzdové rozpětí od 35000Kč / měsíc
Poznámka PROVOZNÍ MANAŽER/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup 1.8.2018
- Náplň práce: Komplexní odpovědnost za výrobní činnost ve společnosti, sestavování plánu výroby v návaznosti na požadavky obchodního úseku a řešení kapacitních možností výroby, zpracování rozborů a zpráv za úsek výroby pro vedení společnosti, provádění kontrol v terénu a hodnocení kvality odvedené práce, přímé vedení podřízených, organizace a kontrola jejich práce, spoluúčast na výběrových řízeních pracovníků do výroby , zpracování vize z hlediska provozu, skladů, systému a procesů, úzká spolupráce s jednotlivými úseky společnosti
- Požadujeme: SŠ, VŠ technického směru, praxi na obdobné pozici a zkušenosti s vedením lidí min. 3 roky, praxi v oboru dopravního stavitelství, dopravního značení výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka na úrovni B1, výbornou znalost práce na PC, dynamickou osobnost, vyjednávací schopnosti, aktivní a zodpovědný přístup k práci, umění řešit problémy, plánovat a organizovat činnosti, flexibilitu a odolnost vůči stresu, schopnost spolupráce a komunikace
- Nabízíme: Zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, služební auto, notebook, mobilní telefon, stravenky, odměny, další benefity
- V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na e-mail personalni@silverton.cz

Referenční číslo 14743240782
Pracoviště Silverton s.r.o. - Vlčkovická, Hradec Králové
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Plačice
Vlčkovická 224/98a
Firma Silverton s.r.o.
Kontaktní osoba Zuzana Hoferková
e-mail.: personalni@silverton.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */