Specialisté v oblasti agronomie - Agrovýzkum Rapotín s.r.o.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti agronomie
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Výhody
  • Jiné výhody - pružná pracovní doba
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Požadované vzdělání:VŠ, obor přírodovědný.
Požadovaná praxe:výhodou.
Další požadavky:
•základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat
•analytické myšlení
•pečlivost a samostatnost
•komunikativnost.

Náplň práce:

•navrhování, zavádění a aplikování nových biotechnologických a molekulárních metod, včetně genetických manipulací
•řešení problematik vlivu biotických a abiotických stresových faktorů na rostliny
•zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni
•aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání pro řešení mezinárodních projektů
•řešení výzkumných projektů, vypracování průběžných a závěrečných zpráv
•publikace odborných a vědeckých článků.

Nabízíme:

•práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/)
•odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
•pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup: dohodou.
Mzda:od 25 000,- Kč.

Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: silvie.pracharova@vuchs.cz
Kontaktní osoba: Silvie Prachařová, tel.: 583 392 247
Referenční číslo 13349890781
Pracoviště Agrovýzkum Rapotín s.r.o.
Rapotín (okres Šumperk)
Výzkumníků 267
Firma Agrovýzkum Rapotín s.r.o.
Kontaktní osoba Silvie Prachařová
tel.: +420 583 392 247
e-mail.: silvie.pracharova@vuchs.cz
Úřad práce Šumperk
Nabídky práce Šumperk Nabídky brigád Šumperk

/* Not affection functionality */