Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Specialisté řízení úvěrů - PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Požadovaná profese Specialisté řízení úvěrů
Pracovní poměr od 1.7.2018 do 30.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 22000Kč do 24000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt e-mailem
Náplň práce:
Kontrola splatnosti pohledávek a jejich minimalizace
Vyhodnocuje finanční situace klientů interních i externích, určuje rizikovosti
Práce v účetním systému SAP/Oracle
Komunikace v angličtině a španělštině e-mailově/telefonicky
Požadavky:
Dobrá znalost anglického jazyka
Zkušenost s administrativou + MS office
Min. středoškolské vzdělání
Nabízíme:
Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce,
Souhla zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Referenční číslo 14569330743
Pracoviště PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o. - sídlo
Brno (okres Brno-město)
Štýřice
Holandská 873 /6
Firma PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Kontaktní osoba Zuzana Hrubá
tel.: +420 703 189 195
hruba@ppg.com
Úřad práce Brno-město
Nabídky brigád Brno-město Nabídky práce Brno-město