Nabídka již není aktuální

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - Společnost Podané ruce o.p.s.

Požadovaná profese Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)
Pracovní poměr od 23.10.2017 do 30.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vyšší odborné
Mzdové rozpětí od 17000Kčdo 19000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Sokolská č.p. 551/48, Olomouc.
Náplň práce: Realizace kontaktní a poradenské práce s uživateli nealkoholových drog v rámci přístupu Harm Reduction a Public Health včetně administrativní práce.

Požadujeme:
- vzdělání psycholog či sociální pracovník dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách;
- způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost;
- základní orientaci v problematice závislostí;
- základní orientaci v problematice sociálních, psychologických a zdravotních služeb;
- samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, humor, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu.

Výhodou: praxe v oboru

Nabízíme:
- zázemí velké a stabilní organizace;
- mzdové ohodnocení dle platných tabulek;
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu;
- dodatkový týden dovolené;
- práci v malém a dynamickém kolektivu;
- ne-stereotypní práci s lidmi.
- pracovní smlouvu do dubna 2018 s následnou možností prodloužení

Další informace:
Zájemci zašlou strukturovaný životopis nejlépe s fotografií a motivační dopis POUZE na e-mailovou adresu kcentrum.ol@podaneruce.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení vyřizuje vedoucí služby Bc. Lucie Bezděková. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.
Referenční číslo 13369350727
Úřad práce Olomouc
Nabídky práce Olomouc Nabídky brigád Olomouc
/* Not affection functionality */