Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - CEDR Pardubice o.p.s.

Požadovaná profese Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené
Pracovní poměr od 08.11.2017 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vyšší odborné
Dovednosti
  • Práce s PC (uživatelská znalost)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 19500Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka č.p. 115, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
POŽADAVKY:
- minimálně VOŠ sociálního zaměření
- praxe na pozici sociálního pracovníka vítána
- znalost cílové skupiny
- řidičské oprávnění sk. B
- uživatelská znalost PC
- samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Zajišťuje první kontakt se zájemcem o službu, provádí sociálně právní poradenství, vede osobní dokumentaci uživatelů, sestavuje individuální plány uživatelů, spolupracuje s pracovním asistentem dílny a ostatními poskytovateli služby, účastní se porad a supervizí
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené, sick days, karta Multi sport, vzdělávání v oblasti sociální práce, prodloužení pracovní smlouvy, navýšení mzdy po zkušební době
KONTAKT:
Životopis, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů zasílat na e-mail: bizzarriova@cedrops.cz nebo osobně na adrese zaměstnavatele.
Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb., pro účely výběrového řízení.
Referenční číslo 13538880731
Pracoviště CEDR Pardubice o.p.s., pracoviště Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí)
T. G. Masaryka 115
Firma CEDR Pardubice o.p.s.
Kontaktní osoba Linda Bizzarriova
e-mail.: bizzarriova@cedrops.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */