Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - Spirála, Ústecký kraj, z. s.

Požadovaná profese Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce:K Chatám č.p. 22, Skorotice, Ústí nad Labem.
Hledáme sociální pracovníky do Centra krizové intervence - pro osoby v krizi. Zařízení je registrováno na základě Zákona o sociálních službách - § 60.
Náplň práce : koresponduje s vyhláškou 505/2006 Sb. Práce s klientem po telefonu, při osobním kontaktu, na krizovém lůžku, výjezd do kontaktních míst.
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání, zkušenosti v poskytováním krizové intervence výhodou. Nabízíme: platové podmínky zohledňujeme k dosaženému vzdělání a praxi, vhodné i pro absolventy.
Kontakt: motivační dopis a CV zasílejte na adresu: spirala.administrativa@volny.cz do 15.11.2017- předmět: výběrové řízení CKI. Organizace si vyhrazuje právo pozvat uchazeče k ústnímu pohovoru. Více o službách Spirály na www.spirala-ul.cz.
Referenční číslo 13447960788
Pracoviště Spirála, Ústecký kraj, z. s.
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Skorotice
K Chatám 22
Firma Spirála, Ústecký kraj, z. s.
Kontaktní osoba Renata Dvořáková
tel.: +420 472 743 835
e-mail.: spirala.asistent@volny.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky práce Ústí nad Labem Nabídky brigád Ústí nad Labem

/* Not affection functionality */