Nabídka již není aktuální

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - Portus Prachatice, o.p.s.

Požadovaná profese Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vyšší odborné v konzervatoři
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce
přímá práce s dětmi a celými rodinami ambulantně i v terénu, podpora a aktivizace dětí, rodiny s cílem fungování rodiny, pomoc při řešení obtížných životních situací - sociální práce, poradenství, krizová intervence, vedení dokumentace a spolupráce s dalšími odborníky, spolupráce při vytváření a realizaci projektů, další práce související s chodem a rozvojem zařízení.
Nabízíme
smysluplnou práci s rodinami při řešení jejich životní situace, prostor pro další vzdělávání a osobní i profesní růst, pravidelné supervize, možnost aktivně se zapojit do chodu celé organizace - kreativita a nápady jsou vítány, práce v rozvíjejícím se týmu a příjemném prostředí
Požadujeme
odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle zákona 108/2006Sb., bezúhonnost, flexibilitu, tvořivost, ochotu vzdělávat se, předpoklady pro práci s lidmi, osobní zralost, psychickou odolnost, výhodou bude - praxe sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách, kurzy, výcviky
Doplňující informace
úvazek 1,0 (možnost i sníženého úvazku)
nástup listopad 2017
plat dle vzdělání a praxe
Životopisy zasílejte na adresu reditel@portusprachatice.cz
nejpozději do 30. 11. 2017,
předběžný termín výběrového řízení je 30. 11. 2017.
Referenční číslo 13449410744
Úřad práce Prachatice
Nabídky práce Prachatice Nabídky brigád Prachatice
OK
/* Not affection functionality */