Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - C O L O R A spol. s r. o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 1.8.2018 do 31.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka SKLADNÍCI (TECHNICI - KOLORISTÉ)
Požadujeme: chemicko - technologické vzdělání výhodou, zkušenost s barvami a prací v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz výhodou, dobré komunikační dovednosti, aktivní přístup k zákazníkům, technické myšlení, manuální zručnost, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: příjem a výdej zboží zákazníkům, výroba a vzorování barev a mořidel, technická podpora prodejců a zákazníků, práce ve skladě.
Nabízíme: plat 20 000 - 25 000 Kč (dle zapracování), jednosměnný provoz od 7:00 do 15:30, zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, vzdělávání v oblasti nátěrových hmot s možností profesního růstu, zaměstnanecké benefity, odborné nástupní zaškolení,práci v příjemném kolektivu, stravenky v hodnotě 100 Kč, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti
První kontak telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin, na čísle: 720 977 187, e-mailem na: makovska@sayerlack.cz
Referenční číslo 14740800747
Pracoviště C O L O R A spol. s r. o. 02
Vsetín (okres Vsetín)

Firma C O L O R A spol. s r. o.
Kontaktní osoba Denisa Makovská
tel.: +420 720 977 187
makovska@sayerlack.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín