Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - OLMA, a.s.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 1.7.2018 do 30.6.2020
Pracovněprávní vztah HPP (35 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Mzdové rozpětí od 13984Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc.
Pracovní náplň: příprava výrobků k expedici, vychystávání zboží podle požadavku, manipulace s paletovým vozíkem, práce s mobilním terminálem, práce v chladu
Požadujeme:
- samostatnost, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita
- ochota pracovat v chladu (cca 6°C)
Výhodou:
- SŠ vzdělání potravinářského směru výhodou
- praxe ve výrobním podniku na obdobné pozici výhodou.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv
- práci v třísměnném provozu (po - pá, občas so nebo ne jako přesčas)
- nástup od 1.7.2018 , případně dle dohody
- benefity - výhodné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Flexi Pass
Směny: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.
První kontakt je možný POUZE mailem.
Referenční číslo 14646140775
Pracoviště OLMA, a.s.
Olomouc (okres Olomouc)
Holice
Pavelkova 597 /18
Firma OLMA, a.s.
Kontaktní osoba Mgr. Veronika Steidlová
veronika.steidlova@olma.cz
Úřad práce Olomouc
Nabídky brigád Olomouc Nabídky práce Olomouc