Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Pipelife Czech, s. r. o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 11.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: vychystávání, kompletace a nakládka zboží na auta, práce se zakladačem a vysokozdvižným vozíkem, jednosměnný provoz
místo výkonu práce: Napajedla
Požadavky: výuční list, praxi v logistice, či skladu, řidičské oprávnění a praxe v řízení VZV výhodou (v případě, že jsi odhodlán řídit VZV, oprávnění po pečlivém zaučení zabezpečíme),
prostorová představivost (složení nákladu na autě), spolehlivost, pečlivost, rychlost, časová flexibilita.
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení, finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů, široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, individuální přístup ke každému pracovníkovi, dobrý pracovní kolektiv, stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
Referenční číslo 14586340760
Pracoviště Pipelife Czech, s. r. o. - Napajedla
Napajedla (okres Zlín)
Kvítkovická 1386
Firma Pipelife Czech, s. r. o.
Kontaktní osoba Lenka Kunzová
tel.: +420 577 111 265,603 144 902
lenka.kunzova@pipelife.com
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín