Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Strojírny Prachovice s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Prachovice - Tovární 299
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace, skládání a značení materiálu, řezání hutního materiálu POŽADAVKY: minimální vzdělání: SOU - výhodou je obor zámečník, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, praxe s hutním materiálem a řezáním výhodou, samostatnost, spolehlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: výplata pravidelně a včas, jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní připojištění, odměna za plně odpracovaný měsíčný fond, nástup možná ihned
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Referenční číslo 14556320715
Pracoviště Strojírny Prachovice s.r.o.
Prachovice (okres Chrudim)
Tovární 299
Firma Strojírny Prachovice s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Petra Böhmová
tel.: +420 728 212 163
petra.bohmova@strojprach.cz
Úřad práce Chrudim
Nabídky brigád Chrudim Nabídky práce Chrudim