Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - SAPRIL People s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 1.10.2018 do 30.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Jiné výhody - možnost dalšího vzdělání
  • Zvláštní prémie - příplatky za docházku
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka SKLADNÍK/ -ICE
NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem, skladování materiálu a výdej do výroby
- výdej zboží ze skladu
- zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek
- kontrola dodacích listů
- aktualizace údajů o zásobách
POŽADUJEME:
- SOU nebo SŠ vzdělání
- zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa
- fyzická zdatnost
- základy na PC (excel, outlook)
- praxi na VZV (propadlý průkaz není překážkou)
Zaměstnanecké výhody: příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělání
HLÁSIT SE: V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: hana.rysova@sapril.cz.
Referenční číslo 14549050759
Pracoviště SAPRIL People s.r.o.-3
Litvínov (okres Most)
Horní Litvínov
Nádražní 557
Firma SAPRIL People s.r.o.
Kontaktní osoba Hana Rysová
hana.rysova@sapril.cz
Úřad práce Most
Nabídky brigád Most Nabídky práce Most