Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Jiří Vaněk

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 15.8.2018 do 30.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 95Kč do 105Kč / hod.
Poznámka Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora/ku skladu.

Požadavky:
-SOU s výučním listem.
-Min. 1 rok praxe - logistika, sklad.
-Výhodou zkušenosti ve skladu s obsluhou VZV (retrák).
-Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme:
-Práce na HPP, 2 směny.

Náplň práce:
-Obsluha skladu dle požadavků vedoucího směny.
-Obsluha manipulačních vozíků dle požadavků směnového vedoucího a operátorů skladu.
-Vystavování příjemek, výdejek a dalších dokumentů.
-Přejímání zboží a materiálu, nakládka/vykládka, zaskladňování do regálů.

Nabízíme:
-Placené přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.
Referenční číslo 14536650764
Pracoviště Jiří Vaněk;
Ostrava (okres Ostrava-město)
Vítkovice
Výstavní 2937 /132a
Firma Jiří Vaněk
Kontaktní osoba Sylva Kocurová
tel.: +420 607 093 721
kocurovas@vanek-ostrava.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava